Nowy kanał na YouTube

Cieszymy się, że możemy Cię powiadomić o otwarciu naszego nowego kanału na YouTube, poświęconego podłogom drewnianym marki Gajewski. Zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej strony: https://www.youtube.com/@gajewskipodlogidrewniane i subskrybowania naszego kanału, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi filmami.

youtube.com/@gajewskipodlogidrewniane

Poznaj firmę Gajewski Podłogi Drewniane na ruchomych obrazkach

Aby rozpocząć naszą przygodę na YouTube, opublikowaliśmy pierwszy film przedstawiający fascynujący świat podłóg drewnianych Gajewski.

Zachęcamy Cię do uważnego obejrzenia tego filmu, podzielenia się swoją opinią i oczywiście polubienia go.

Kanał Gajewski Podłogi Drewniane na YouTube

Na naszym kanale YouTube będziemy prezentować wiele ciekawych treści, takich jak porady dotyczące wyboru, instalacji i pielęgnacji podłóg drewnianych, procesy produkcyjne, relacje z naszych najnowszych projektów oraz wiele innych ciekawych filmów. Będzie to doskonałe źródło wiedzy dla wszystkich miłośników pięknych i funkcjonalnych podłóg drewnianych.

Dołącz do naszej społeczności na YouTube i bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi filmami. Zostaw komentarz pod naszym pierwszym filmem, udostępnij go swoim znajomym, a także daj nam znać, jakie tematy chciałbyś zobaczyć w przyszłości.

Dziękujemy za wsparcie i do zobaczenia na kanale Gajewski Podłogi Drewniane!

Uzupełnij pole:

Administratorem Państwa danych osobowych jest GAJEWSKI PODŁOGI DREWNIANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w miejscowości Oblas, pod adresem ul. Radomska 47, 26-650 Przytyk. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@gajewski.com.pl. Więcej na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.

Call Now Button