DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Pragniesz zostać częścią zespołu, który tworzy najwyższej jakości podłogi drewniane? Szukamy ambitnych, pełnych pasji osób, które podzielę naszą miłość do drewna. Dołącz do naszego zespołu i rozwiń swoją karierę w branży, która przekształca przestrzenie i inspiruje klientów na całym świecie.

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. sprzedaży

Wymagania:
  • posiadanie doświadczenia na stanowisku handlowym
  • prawo jazdy kat b
  • motywacja i zaangażowanie w pracy
  • znajomość branży budowlanej
Zakres obowiązków:
  • aktywne poszukiwanie klientów w zakresie wyboru i zakupu podłóg drewnianych
  • przygotowanie ofert i doradztwo techniczne
  • aktywne uczestnictwo w tworzeniu strategii sprzedaży
  • reprezentowanie firmy na targach branżowych
  • inicjowanie działań pozwalających na zwiększenie rozpoznawalności firmy
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • atrakcyjny system premiowania

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Wymagania
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny, dodatkowy język mile widziany
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • znajomość MS Office
  • mile widziane doświadczenie w dziale exportu
  • kreatywność i otwartość w podejściu do współpracy z Klientami
  • samodzielność, inicjatywa oraz odpowiedzialność za wykonywane zadania
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków
  • przygotowywanie i aktualizacja ofert handlowych
  • prowadzenie korespondencji handlowej
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • uczestnictwo w targach krajowych i zagranicznych
Oferujemy
  • wynagrodzenie podstawowe + premie

Jak aplikować?

Jeśli jesteś zainteresowany/-a dołączeniem do naszego zespołu, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji już dziś. Aby aplikować, prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: sekretariat@gajewski.com.pl.