Witaj w naturalnym świecie podłóg drewnianych Gajewski

Deski z Oblasu – od 1988 roku łączymy tradycję z nowoczesnością

Od kilkudziesięciu lat produkujemy najwyżej jakości podłogi drewniane i parkiety, które dzięki najwyższej jakości zdobyły uznanie na całym świecie. Posiadamy najnowocześniejszy, zaawansowany technologicznie park maszynowy do produkcji dwuwarstwowych parkietów i desek podłogowych pokrytych olejowoskiem lub lakierem. 

Producent podłóg drewnianych od pokoleń

Bezustannie monitorujemy jakość naszych podłóg. Jesteśmy firmą z tradycjami rodzinnymi. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, przyjmujemy w szeregi naszej firmy młodych i entuzjastycznie nastawionych do pracy ludzi, którzy służą Państwu swoją fachową wiedzą i pełnym zaangażowaniem.

Dąb trwałość z serca natury

Zdecydowaliśmy się na wybór dębu jako najlepszego surowca na nasze podłogi. To właśnie ten rodzaj drewna gwarantuje nie tylko ponadczasową estetykę, ale też charakteryzuje się najwyższą trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. To nie przez przypadek już w starożytności dąb był symbolem mocy, siły oraz wytrzymałości.

Król drzew

Łacińska nazwa dębu to Robur (słowo 'robur’ oznacza dosłownie 'pień dębu’). Również w odniesieniu do starożytnych wierzeń dąb uznawany był za 'króla drzew’ a także za 'królewskie drzewo’.

Prawdziwa drewniana podłoga a nie imitacja

Dostępne w naszej ofercie deski podłogowe charakteryzują się różnymi wyśrubowanymi parametrami technicznymi, ale najważniejszą ich cechą jest to, że są zrobione z prawdziwego drewna.

Każda użyta przez nas deska jest dokładnie sprawdzana i weryfikowana pod kątem jakości, a cały proces technologiczny począwszy od pozyskania surowca, aż po ostatnie prace wykończeniowe jest precyzyjnie monitorowany zgodnie z rygorystyczną polityką jakości.

Doskonałe połączenie tradycji z innowacyjnością

Zgodnie z naszą tradycją zawsze stawiamy na najwyższą jakość podłogi. Wykorzystanie najlepszych surowców ale także nowoczesne technologie produkcji i zaawansowana kontrola jakości sprawiają, że gwarantujemy dostarczenie najlepszych podłóg na rynku. 

Innowacyjne linie produkcyjne umożliwiają szybkie i precyzyjne wykonanie procesów produkcyjnych. Maszyny i roboty są obsługiwane przez doświadczoną kadrę, która dba o dokładność i powtarzalność każdego etapu produkcji. Dzięki czemu osiągamy wysoką wydajność i najwyższą, docenianą na całym świecie jakość.

Poznaj wyjątkowe kolekcje podłóg i parkietów dębowych Gajewski

Dbałość o Naturę i Ekologia

Certyfikat FSC®

Działamy zgodnie z koncepcją Less Waste

Atest higieniczny

Sprawdź ostatnie artykuły w bazie wiedzy na temat podłóg drewnianych

Black Week 2023 w Gajewski Podłogi Drewniane

Sprawdź fascynującą ofertę cenową na Black Friday na dębowe podłogi i parkiety Gajewski. Startujemy już...

Dlaczego podłoga drewniana jest najlepszym rozwiązaniem dla naszego zdrowia i samopoczucia?

W świecie pełnym innowacji technologicznych, postępującej urbanizacji i nieustannych zmian, wiele osób pragnie powrotu do...

Nowoczesne materiały do pokrycia podłogi

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego tyle czasu poświęcamy na wybór odpowiedniej podłogi? To przecież 'tylko’...

Nowy kanał na YouTube

Cieszymy się, że możemy Cię powiadomić o otwarciu naszego nowego kanału na YouTube, poświęconego podłogom...