Witaj w naturalnym świecie podłóg drewnianych Gajewski

Deski z Oblasu – od 1988 roku łączymy tradycję z nowoczesnością

Od kilkudziesięciu lat produkujemy najwyżej jakości podłogi drewniane i parkiety, które dzięki najwyższej jakości zdobyły uznanie na całym świecie. Posiadamy najnowocześniejszy, zaawansowany technologicznie park maszynowy do produkcji dwuwarstwowych parkietów i desek podłogowych pokrytych olejowoskiem lub lakierem. 

Producent podłóg drewnianych od pokoleń

Bezustannie monitorujemy jakość naszych podłóg. Jesteśmy firmą z tradycjami rodzinnymi. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, przyjmujemy w szeregi naszej firmy młodych i entuzjastycznie nastawionych do pracy ludzi, którzy służą Państwu swoją fachową wiedzą i pełnym zaangażowaniem.

Dąb - trwałość z serca natury

Zdecydowaliśmy się na wybór dębu jako najlepszego surowca na nasze podłogi. To właśnie ten rodzaj drewna gwarantuje nie tylko ponadczasową estetykę, ale też charakteryzuje się najwyższą trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne. To nie przez przypadek już w starożytności dąb był symbolem mocy, siły oraz wytrzymałości.

Król drzew

Łacińska nazwa dębu to Robur (słowo 'robur’ oznacza dosłownie 'pień dębu’). Również w odniesieniu do starożytnych wierzeń dąb uznawany był za 'króla drzew’ a także za 'królewskie drzewo’.

Prawdziwa drewniana podłoga, a nie imitacja

Dostępne w naszej ofercie deski podłogowe charakteryzują się różnymi wyśrubowanymi parametrami technicznymi, ale najważniejszą ich cechą jest to, że są zrobione z prawdziwego drewna.

Każda użyta przez nas deska jest dokładnie sprawdzana i weryfikowana pod kątem jakości, a cały proces technologiczny począwszy od pozyskania surowca, aż po ostatnie prace wykończeniowe jest precyzyjnie monitorowany zgodnie z rygorystyczną polityką jakości.

Doskonałe połączenie tradycji z innowacyjnością

Zgodnie z naszą tradycją zawsze stawiamy na najwyższą jakość podłogi. Wykorzystanie najlepszych surowców ale także nowoczesne technologie produkcji i zaawansowana kontrola jakości sprawiają, że gwarantujemy dostarczenie najlepszych podłóg na rynku. 

Innowacyjne linie produkcyjne umożliwiają szybkie i precyzyjne wykonanie procesów produkcyjnych. Maszyny i roboty są obsługiwane przez doświadczoną kadrę, która dba o dokładność i powtarzalność każdego etapu produkcji. Dzięki czemu osiągamy wysoką wydajność i najwyższą, docenianą na całym świecie jakość.

Poznaj wyjątkowe kolekcje podłóg i parkietów dębowych Gajewski

Dbałość o Naturę i Ekologia

Certyfikat FSC®

Działamy zgodnie z koncepcją Less Waste

Atest higieniczny

Sprawdź ostatnie artykuły w bazie wiedzy na temat podłóg drewnianych

Dzień otwarty dla Architektów i Projektantów w firmie GAJEWSKI

Za nami pierwszy Dzień otwarty dla Architektów i Projektantów w Gajewski Podłogi Drewniane! Nasi goście...

Układanie podłogi drewnianej w jodełkę klasyczną + film

Zagadnienie układania podłogi dębowej w tak zwaną jodełkę klasyczną - porady ekspertów, krok po kroku.

Black Week 2023 w Gajewski Podłogi Drewniane

Sprawdź fascynującą ofertę cenową na Black Friday na dębowe podłogi i parkiety Gajewski. Startujemy już...

Dlaczego podłoga drewniana jest najlepszym rozwiązaniem dla naszego zdrowia i samopoczucia?

W świecie pełnym innowacji technologicznych, postępującej urbanizacji i nieustannych zmian, wiele osób pragnie powrotu do...