Podłogi drewniane
MARKI Gajewski

Pasja i energia płynąca z serca natury

Drewniane podłogi są popularnym wyborem, ponieważ nadają pomieszczeniu naturalny i przytulny wygląd. Drewno, a szczególnie dąb z którego wykonane są wszystkie nasze podłogi Premium i Super Premium – jest materiałem trwałym i łatwym w czyszczeniu, co czyni je idealnym wyborem do domów z dziećmi i zwierzętami.

 

deska z oblasu – solidność i piękno w jednym

Deski podłogowe marki Gajewski wyróżniają się innowacyjną dwuwarstwową budową, która łączy w sobie solidność i trwałość z pięknem naturalnego drewna. Składa się ona z warstwy wierzchniej wykonanej z wysokiej jakości dębowego drewna o grubości 4mm oraz warstwy dolnej ze sklejki z drewna liściastego, która zapewnia stabilność i redukuje ryzyko odkształceń. Ta harmonijna kombinacja dwóch warstw sprawia, że nasze deski podłogowe są nie tylko piękne, ale również niezwykle wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, a co więcej są idealnym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe. 

odkryj bogatą ofertę desek podłogowych gajewski

Poszukujesz pięknej podłogi, która odzwierciedli Twój unikalny styl i ożywi wnętrze Twojego domu? Pragniesz mieć możliwość dużego wyboru? W takim razie mamy dla Ciebie świetną wiadomość. 

Deski podłogowe marki Gajewski dostępne są we wszystkich pięciu kolekcjach z naszej oferty, zapewniając szeroki wybór wzorów i kolorów, abyś mógł znaleźć podłogę idealną do Twojego domu. Każda z kolekcji ma swój unikalny charakter, dzięki czemu daje możliwość stworzenia wyjątkowej atmosfery w Twoim wnętrzu. Niezależnie od tego, czy szukasz klasycznego wdzięku, nowoczesnej elegancji, rustykalnego uroku czy odważnych, strukturyzowanych powierzchni, nasze deski podłogowe w każdej kolekcji spełnią Twoje oczekiwania pod względem jakości, trwałości i estetyki.

Wymiary Naszych desek podłogowych

Dwuwarstwowe deski podłogowe marki Gajewski dostępne są w czterech wymiarach i dwóch grubościach (11 i 15mm). Dwa najmniejsze produkowane przez nas wymiary posiadają lewe i prawe pióro, co umożliwia ułożenie podłogi w ponadczasowy wzór jodełki klasycznej. 

Wymiary desek z Oblasu:

Poznaj wyjątkowe kolekcje podłóg i parkietów dębowych Gajewski