Ekologia i dbałość o naturę

Ekologia i natura są dla nas priorytetem! Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatu FSC® C106895, co oznacza, że drewno wykorzystywane przez nas w produkcji naszych podłóg pochodzi z zrównoważonych, odpowiedzialnie zarządzanych lasów.
Dzięki certyfikatowi FSC ® możemy zagwarantować naszym klientom, że nasze podłogi są wykonane z materiału pochodzącego z legalnych i zrównoważonych źródeł.

Nasza firma ma świadomość współczesnych wyzwań i dlatego dąży do minimalizowania odpadów poprzez zastosowanie filozofii less waste. Drewno które do Nas trafia wykorzystujemy w jak największym stopniu zmniejszając do minimum odpady. Powstałe podczas produkcji trociny wykorzystujemy do produkcji brykietu drzewnego który przeznaczamy do sprzedaży a także którym zasilamy nasze kotłownie i suszarnie. Dzięki temu, nie tylko minimalizujemy odpady, ale także przyczyniamy się do ograniczenia zużycia energii i zwiększenia efektywności naszej produkcji.

Ogromną wagę przykładamy również do tego, aby nasze podłogi były nie tylko piękne i trwałe, ale także przyjazne dla zdrowia i zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa. Dzięki naszym staraniom i inwestycjom w technologie produkcji, osiągamy wysoki poziom kontroli jakości. Dlatego możecie mieć pełne zaufanie do naszych podłóg drewnianych, wiedząc, że spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa i oznaczone są klasą higieniczności E1 co potwierdza że nasze podłogi są przyjazne zarówno dla ludzi jak i dla środowiska.

Zadzwoń lub napisz do Gajewski Podłogi Drewniane

Nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Państwu wybrać optymalne rozwiązanie w zakresie oferowanych przez nas produktów. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 618 05 16 lub do zadawania pytań drogą mailową (formularz na podstronie Kontakt)

Poznaj wyjątkowe kolekcje podłóg i parkietów dębowych Gajewski