Nowa odsłona serwisu internetowego Gajewski!

Witajcie drodzy miłośnicy drewna i niepowtarzalnego stylu, którym emanuje! Z wielką radością witamy Was w nowej odsłonie strony internetowej firmy Gajewski Podłogi Drewniane, gdzie natura spotyka się z doskonałością rzemiosła, a nowoczesność harmonizuje z tradycją.

https://gajewski.com.pl
Nasza nowa strona to kompendium wiedzy i bogactwo inspiracji dla każdego, kto szuka podłogi swoich marzeń. Zaprezentujemy tu dla Was obszerną ofertę parkietów i podłóg drewnianych marki Gajewski, które wyróżniają się nie tylko najwyższą światową jakością, ale także bogactwem wzorów, kolorów i struktur.
 

Podłogi drewniane Premium i Super Premium

Poznajcie nasze odświeżone kolekcje podłóg dębowych: trzy linie Premium i dwie Super Premium. Każda z nich to kwintesencja elegancji, piękna i trwałości, ale każda ma w sobie coś niepowtarzalnego, coś, co skradnie Wasze serca. Zapraszamy do poznania niezwykłego charakteru i wyjątkowej jakości naszych podłóg, które są efektem lat doświadczenia, ciężkiej pracy i nieustannej pasji do drewna.
 

Sklep internetowy – deski podłogowe online

Ale nasza strona to nie tylko prezentacja produktów. To również sklep internetowy, gdzie każdy z Was może wygodnie, bez wychodzenia z domu, dokonać zakupu wybranej podłogi, specjalistycznej chemii do montażu i pielęgnacji drewnianych podłóg, listwy przypodłogowe ale także produkty z kategorii wyposażenia wnętrz (na przykład dębowe stoliki kawowe naszej marki Gaya Studio).
 

Outlet desek podłogowych z Oblasu

W naszym outlecie desek podłogowych znajdziesz końcówki serii wybranych podłóg drewnianych w niezwykle okazjonalnych cenach dostępne od ręki. Teraz wyjątkowość i jakość podłóg z Oblasu są na wyciągnięcie ręki, a my jesteśmy tu, aby Wam w tym pomóc.
 

Porady ekspertów jak wybrać podłogę drewnianą

W kolejnych zakładkach strony znajdziecie także porady, jak dbać o drewniane podłogi, jak je układać i konserwować. Nasz serwis to również miejsce, gdzie możecie znaleźć inspiracje i pomysły na aranżacje wnętrz z wykorzystaniem naszych podłóg.
 

Zmiany wymagają pracy i czasu

Niezmiernie nas cieszy, że jesteście z nami w tym ekscytującym momencie. Chcielibyśmy jednak podkreślić, że nasza strona, podobnie jak drewno, z którego tworzymy nasze podłogi, jest żywym, rozwijającym się bytem, który narodził się dosłownie przed chwilą i jest częścią dużego, zaplanowanego procesu zmian w ofercie Gajewski oraz początkiem budowania nowego wizerunku marki.
 
Aktualnie intensywnie pracujemy, aby dostarczyć Wam nowe, przydatne treści i informacje, nowe funkcjonalności, a także ułatwić i uprzyjemnić korzystanie z naszego serwisu. Mamy nadzieję, że zauważycie nasze wysiłki i pokładane w to serce. Jednakże, proces ten wymaga czasu, dlatego z góry dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i cierpliwość jeśli traficie w miejsca naszej strony www, które nie są jeszcze wystarczająco uzupełnione informacjami.
 

Prośba o pomysły i opinie

Wasze opinie i sugestie związane z korzystaniem z nowej strony internetowej Gajewski Podłogi Drewniane są dla nas niezmiernie cenne dlatego zapraszamy do dzielenia się nimi z nami. Razem możemy tworzyć miejsce, które będzie jeszcze lepiej odpowiadać na Wasze potrzeby i oczekiwania. Z niecierpliwością czekamy na Państwa feedback pod adresem: kontakt@gajewski.com.pl.
 
Dziękujemy za bycie z nami w tym ważnym momencie i z niecierpliwością oczekujemy na dalsze etapy tej podróży, które z pewnością przyniosą wiele niespodzianek i radości.
 

Uzupełnij pole:

Administratorem Państwa danych osobowych jest GAJEWSKI PODŁOGI DREWNIANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w miejscowości Oblas, pod adresem ul. Radomska 47, 26-650 Przytyk. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@gajewski.com.pl. Więcej na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.

Call Now Button