Dzień otwarty dla Architektów i Projektantów w firmie GAJEWSKI

Za nami pierwszy Dzień otwarty dla Architektów i Projektantów w Gajewski Podłogi Drewniane!

Nasi goście mieli okazję między innymi:

  • Od podszewki poznać proces produkcji najwyższej jakości podłóg drewnianych marki Gajewski.
  • Porozmawiać z naszymi ekspertami, którzy odpowiadali na wszystkie pytania i dzielili się profesjonalnymi poradami dotyczącymi montażu podłóg i parkietów drewnianych
  • Odkryć nasze najnowsze kolekcje podłóg dębowych, inspirowane naturą i najnowszymi trendami designu.
  • Otrzymać niezbędne narzędzia do wykorzystania w swojej pracy: kuferki z próbkami, katalogi i tekstury naszych podłóg.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w tym wydarzeniu Wspaniale było dzielić się z Wami naszą pasją. Idąc za ciosem, chcielibyśmy poinformować, że wkrótce ogłosimy kolejny termin dni otwartych! 

Uzupełnij pole:

Administratorem Państwa danych osobowych jest GAJEWSKI PODŁOGI DREWNIANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w miejscowości Oblas, pod adresem ul. Radomska 47, 26-650 Przytyk. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@gajewski.com.pl. Więcej na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.

Call Now Button