Black Week 2023 w Gajewski Podłogi Drewniane

black friday 2023 black week podłogi drewniane parkiety gajewski

To idealna okazja, aby wprowadzić do swojego domu nowy wymiar elegancji i ciepła! Nasza firma szykuje się do wielkiego wyprzedażowego szaleństwa, podczas którego będziecie mogli zdobyć przepiękne podłogi drewniane Gajewski w niesamowicie korzystnych cenach!

  • Podczas BLACK WEEK w Gajewski Podłogi Drewniane czekają na Państwa mega promocyjne ceny na końcówki serii z naszego Outletu z upustem nawet do 60%
  • Nie możecie tego przegapić! 

Trwa najbardziej wyczekiwany czas zakupów w roku!

BLACK WEEK w Gajewski Podłogi Drewniane

24 XI 2023 – 30 XI 2023

Promocje Black Week Podłogi drewniane

Uzupełnij pole:

Administratorem Państwa danych osobowych jest GAJEWSKI PODŁOGI DREWNIANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w miejscowości Oblas, pod adresem ul. Radomska 47, 26-650 Przytyk. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@gajewski.com.pl. Więcej na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.

Call Now Button