Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pielęgnacja i montaż podłóg drewnianych

Osmo 3029 Środek Do Pielęgnacji I Czyszczenia Wosku Bezbarwny 1l

160,00  (z VAT)
Brak w magazynie

Pielęgnacja i montaż podłóg drewnianych

Osmo 3065 Wosk Twardy Olejny Original Bezbarwny, Półmat 1l

220,00  (z VAT)
Brak w magazynie

Pielęgnacja i montaż podłóg drewnianych

Osmo 8016 Koncentrat Wisch-Fix Bezbarwny 1l

100,00  (z VAT)

Pielęgnacja i montaż podłóg drewnianych

Osmo 8019 Intensywny Środek Czyszczący 1l

120,00  (z VAT)

Osmo Holz und Color GmbH & Co. KG to znana niemiecka firma specjalizująca się w produkcji i dystrybucji produktów do pielęgnacji drewna oraz farb i lakierów.

Osmo oferuje szeroki wybór produktów, w tym oleje, woski i lakiery, które stosuje się do różnych powierzchni drewnianych, takich jak podłogi, meble, schody i ściany. Firma stosuje naturalne składniki, takie jak oleje roślinne i woski pszczele, aby zapewnić wysoką jakość i trwałość swoich produktów.

Firma cieszy się uznaniem klientów na całym świecie ze względu na swoją wysoką jakość produktów oraz zaangażowanie w ochronę środowiska. Osmo dąży do minimalizowania wpływu swojej działalności na środowisko naturalne poprzez stosowanie surowców pochodzących z odnawialnych źródeł oraz produkcję produktów o niskiej emisji CO2.

Uzupełnij pole:

Administratorem Państwa danych osobowych jest GAJEWSKI PODŁOGI DREWNIANE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z siedzibą w miejscowości Oblas, pod adresem ul. Radomska 47, 26-650 Przytyk. Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to konieczne do obsługi tego zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. W razie pytań prosimy o kontakt na: kontakt@gajewski.com.pl. Więcej na ten temat znajdziesz w polityce prywatności.

Call Now Button